Református Általános Iskolák Országos Szivacskéziladba Bajnoksága

fiú és leány tanulók részére

BALMAZÚJVÁROS

2019. április 29. /hétfő/

A verseny célja:

Versenyzési lehetőséget biztosítsunk a református általános iskolák fiú- és leány tanulói számára, illetve országos bajnoki cím és a további helyezések eldöntése.

A verseny helye:

Kőnig Trade Balmazújváros Kézilabda Klub - 4060 Balmazújváros, Kastélykert utca 1-2.

3.000Ft/ csapat.

A nevezési díjat előre utalással kérjük rendezni a nevezési határidőig, az OTP Bank Nyrt-nél vezetett 11738091-20049117-00000000 számú számlára. Az elkészült számlát a helyszínen lehet átvenni a verseny napján.

A verseny résztvevői: a református általános iskolák I. korcsoportos leány- és fiú tanulói, 2010-ben vagy később születettek

Igazolás:

A tanévre érvényesített diákigazolvány

Lebonyolítási rend:

A nevezések után sorsolás határozza meg a verseny menetét. A sorsolás eredménye a nevezési határidő lejártát követően letölthető lesz az iskolánk honlapjáról / www.balmazrefi.hu/.

Egyebek: labda: anyaga szivacs 13,5 cm átmérőjű. A játéktér az MKSZ által előírt méretű pálya. A mérkőzésre legfeljebb14 játékost lehet nevezni. A játéktéren egy időben 4 mezőnyjátékos és 1 kapus tartózkodhat. Játékidő: 2x10 perc /jelentkezéstől függően változhat/, mérkőzésenként 5 perc szünettel.

Félidőnként egy időkérésre van lehetőség. Büntetések: figyelmeztetés, 1 perces kiállítás. A harmadszori kiállítás kizárást von maga után.

A helyezések eldöntése:

A csapatnevezések létszámától függően körmérkőzések vagy a helyosztók lesznek.

Utána az alábbi szempontok alapján rangsorolunk:

• A legtöbb szerzett pont.
  • Pontazonosság esetén az egymás elleni eredmény dönt.
  • Döntetlen esetén a gólkülönbség dönt.
  • Azonos gólkülönbségnél a több lőtt gól számít.
  • Azonos lőtt gólnál 5-5 dobás, utána az első hibáig dobnak.

Jelölőmezt biztosítunk. Akinek rendelkezésére áll, kérjük, két garnitúra mezt hozzon magával.

Az öltözőkben hagyott értéktárgyakért felelősséget nem vállalunk.

Díjazás:

Az I.-III. helyezett csapatok érem- és oklevéldíjazásban részesülnek. Az I. helyezett csapat

kupadíjazásban részesül. A legjobbakat különdíjjal jutalmazzuk. Minden csapat oklevelet kap.